Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Avarijos: įdomybės ir faktai

Avarijos: įdomybės ir faktai

  1. Niujorko miesto gyventojas kartą vežėsi bičių avilius, ir užsižiopsojo sukdamas. Automobiliui apvirtus, iš avilių pradėjo veržtis bitės: spėjama, kad jų buvo apie 24 milijonai. Policininkams teko įspėti miesto gyventojus, kad jie užsidarytų langus ir be reikalo neitų į gatvę. Sugaudyti bičių nepavyko, todėl teko panaudoti pesticidus.
  2. JAVautomobilių asociacija su greičio viršijimu nusprendė kovoti išmaniai: ant kelio dangos nuspręsta braižyti geometrines figūras. Skersines juostas tam tikrose atkarpose pradėjus tankinti, vairuotojams susidaro įspūdis, kad didėja transporto priemonės greitis, taigi, instinktyviai jis mažinamas. Šis būdas pasiteisino ir Japonijoje: avaringumas tokiame kelio ruože sumažėjo trimis ketvirtadaliais.
  3. Ohajujeįvykus avarijai, kuomet buvo užvažiuota ant pėsčiojo, nukentėjęs asmuo kreipėsi į teismą, tačiau labai greitai atsiėmė ieškinį. Kodėl? Pėstysis dalyvavo loterijoje, ir surašius į bilietą vairuotojo automobilio numerį, pavyko išlošti nemenką pinigų sumą.Vairuotojui pasisekė išvengti didelių nuostolių, o parduoti automobilį visad gali padėti auto supirkimas.
  4. Šiandien nemažai avarijų nutinka… bučiuojantis. Taigi, inžinierius D.Džilbertasužpatentavo prietaisą, kuris neleidžia keleiviams liestis prie vairuotojo. Kas nutinka? Jei bendrakeleivis (-ė) apsikabina vairuotoją, automobilis sustoja.
  5. Įrodymas, kodėl reikia augintinius vežti specialiametransporteryje: 56 metų vokietei, vairavusiai automobilį, įkando katinas. Ji suko automobilio vairą, transporto priemonė atsitrenkė į kitą automobilį, numušė vežimėlį, kuriame buvo dešrelės, o šis numušė ir kioską. Pardavėjas buvo apsvilintas karštais riebalais, o visa tai pamatęs praeivis krito be sąmonės. Visa tai kainavo brangiai: apie 100 000 markių, neskaičiuojant sugadinto automobilio.
  6. JAV saugaus eismo darbuotojas vairuodamas klausėsi radijo laidos. Joje buvo prašoma užsimerkti ir prisiminti, kokį kaklaraištį užsirišote šiandien. vairuotojas atsimerkė tik nubudęs ligoninėje.
  7. VokietisFransas Verneris – sunkvežimio vairuotojas, kurį darbe pagyrė už puikų darbą. Per 25 metus jam pavyko išvengti avarijų.Šia proga jam įteiktas pagyrimo raštas ir 1000 € premija. Atšventus šią progą ir padauginus alkoholio, vairuotojas padarė avariją. Nuostoliai jam kainavo 1000 € ir prarastos teisės dvejus metus vairuoti automobilį.
  8. Policininkų darbe kuriozų nestinga. Štai, kartą susidūrė du automobiliai. Vieno vairuotojo pavardė – Alus, kito, Dėžė. Spėkite, ką jie vežė? Alaus dėžes,

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button