Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Patarimai parduodantiems automobilį

Patarimai parduodantiems automobilį

Automobilio pardavimas kartais tampa tikru galvos skausmu, ir neretai tenka pagalvoti, kaip galima būtų greičiau parduoti transporto priemonę. Taigi, kokiais patarimais vertėtų vadovautis?

Automobiliu supirkimas Kaune

Automobiliu supirkimas Kaune

Visų pirma reikėtų įvertinti, kiek gali kainuoti jūsų parduodama transporto priemonė. Apytikslę kainą galėsite sužinoti peržiūrėję automobilių skelbimus internetinėje erdvėje: tikėtina, kad čia galėsite rasti parduodamų tokių pat transporto priemonių, todėl galėsite paprasčiau nustatyti automobilio kainą.

Jei automobilį norite parduoti skubiai, auto supirkimas gali būti puikia išeitimi: pasidomėkite, kiek už jūsų transporto priemonę gali pasiūlyti automobilių supirkėjai, ir tam tikrais atvejais tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe.

Jei nuspręsite pirkėjo ieškoti savarankiškai, pasirūpinkite, kad jūsų parduodamas automobilis atrodytų tikrai estetiškai: nuplaukite automobilį, išvalykite jo saloną, ir pasirūpinkite kitomis smulkmenomis. Tuomet galėsite nufotografuoti automobilį: talpinant skelbimą visada yra svarbu pateikti kokybiškas nuotraukas, kuriose atsispindėtų reali automobilio būklė.

Talpindami skelbimą pateikite kuo išsamesnį automobilio aprašymą. Skelbimas turi būti patrauklus, todėl neskubėkite jį kurdami. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingus kontaktinius duomenis, patikrinkite, ar nepalikote gramatinių klaidų. Kai skelbimu būsite patenkinti, galėsite jį atspausdinti ir užkišti už parduodamo automobilio valytuvo. Taip pat visada yra palanku skelbimą talpinti ne viename, o keliuose internetiniuose puslapiuose, nes tai padidins tikimybę greičiau parduoti transporto priemonę.

Kiekvienas telefono skambutis yra svarbus, tad tuomet, jei nepavyks atsiliepti, perskambinkite potencialiam pirkėjui. Jei pirkėjas siūlo ženkliai mažesnę kainą nei esate numatę, neskubėkite priimti sprendimą: galbūt pavyks atrasti kompromisą, o jei ne, tikėtina, kad greitu metu rasite kitą pirkėją. Būkite pasiruošę deryboms, tačiau per smarkiai nenuleiskite kainos.

Susitikę su potencialiu pirkėju būkite atviri, ir papasakokite apie realią automobilio būklę: norint, kad sandėris pavyktų sklandžiai, nenutylėkite apie tam tikrus automobilių trūkumus. Kai susitarsite dėl automobilio pardavimo, beliks tik paruošti pirkimo-pardavimo sutartį, ir įsitikinti, kad iš automobilio pasiėmėte visus savo daiktus.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, tikėtina, kad galėsite greičiau susirasti pirkėją, ir greitai galėsite susitarti dėl automobilio pardavimo. Jei pastebėsite, kad pirkėjo paieškos trunka pernelyg ilgai, ar norėsite kuo skubiau parduoti transporto priemonę, galite kreiptis į automobilius superkančias įmones.

 

 

Call Now Button