Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Karlo Benzo išradimas – pirmasis automobilis su garo varikliu

Karlo Benzo išradimas – pirmasis automobilis su garo varikliu

Šiandien sunku būtų įsivaizduoti savo darbo dieną be automobilio, tačiau automobilis – palyginus jaunas išradimas. Pirmasis automobilis su garo varikliu buvo sukurtas Karlo Benz 1885 metais. 1888 metų kronikose rašoma, kad šioišradėjo žmona Berta Benz su dviem sūnumis įveikė 180 kilometrų atstumą  vykstant iš Manheimo į Pforzheimą. Pasakojama, kad Berta Benz šią neseniai  užpatentuotą transporto priemonę slapta pasiėmė iš pašiūrės, kol jos vyras dar saldžiai miegojo.

mercedes benz automobiliu supirkimasGana ilgai istorikai manė, kad išradėjo žmona vyko pirmuoju sukurtu jo automobiliu – trapiu triračiu, tačiau šiandien jau yra žinoma, kad Berta Benz pasiskolino trečiąjį šio automobilio modelį. Šiandien auto supirkimas, tiksliau, nuoma, leido, kad Benzo žymusis išradimas stovėtų automobilių muziejuje Ladenbuge – žymusis automobilis buvo išnuomotas iš Londono mokslo muziejaus.

Daimler” įmonės modelių kūrėjai Gerhardas Piegeris ir Manfredas Liebigas atliko išsamų tyrimą, kuris leido įsitikinti, kad tai – būtent tas automobilis, kuriuo 1888 metais išriedėjo Karlo Benzo žmona su vaikais. Jie teigia, kad

Auto supirkimas

Auto supirkimas

tai – būtent tas triratis, ir jokių abejonių negali kilti. Tai – iš tiesų drąsus pareiškimas, juk nuo Bertos kelionės praėjo daugiau nei 120 metų.  Šie mokslininkai sukonstravo šio istorinio automobilio modelius, kurių mastelis 1:3. Norint sukurti šiuos modelius, prireikė padaryti  šimtus nuotraukų, išmatuoti transporto priemonę, pritaikyti modernią programinę įrangą. Gerhardas Piegeris  teigia, kad teko dirbti trečio skaitmens po kablelio tikslumu, kad būtų galima pasiekti geriausių rezultatų. Taip pat jis priduria, kad 1888 metais buvo sukonstruoti tik du naujojo modelio triračiai. Patobulintas variantas iškeliavo į kitą automobilių muziejų, esantį Miunchene.

Ant automobilio esantis įkirtimas rodo, kad toje vietoje buvo dantračiai. Tai leidžia daryti išvadą, kad Karlas Benzas buvo įmontavęs ir trečiąjį bėgį. Vis dėlto, jo žmona, vykdama į Pforzheimą, naudojo tik du bėgius,  ir jai tikrai teko kankintis važiuojant kalnais.  Būtent du bėgius ir turi triratis, esantis Ladenburgo muziejuje. Muziejuje auto supirkimas leido, kad čia būtų demonstruojamas iš Londono išnuomotas žymusis Benzo triratis.

 

Call Now Button