Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Automobilių supirkimas – Be defektų ir su defektais

superkame automobilius
Tel.: +370-634-52550
Vilnius, Kaunas, Alytus, Šiauliai
Svetainė:

Aprašymas

Greitai, saugiai superkame automobilius Alytuje, Vilniuje, Šiauliuose, Kaune.

Automobilių supirkimo kategorijos:

Perku auto po įvykių,

Superku automobilius su defektais;

Perkami  nesikuriantys automobiliai;

Perkame automobilius be techninės apžiūros (valstybinės techninės apžiūros).

Pats greičiausias būdas parduoti automobilius su defektais.

Kaip vyksta automobilio supirkimas?

Jūs pasiūlote savo automobilį skambučiu arba elektroniniu paštu. Su Jumis sutariame dėl preliminarios automobilio kainos. Atvažiavus į sutartą vietą apžiūrime Jūsų siūlomą automobilį. Susideriname dėl galutinės automobilio kainos, pasirašome automobilio pirkimo-pardavimo sutartį. Atsiskaitome iš karto grynais pinigais, ir pasiimame iš Jūsų automobilį. Automobilio nereikės niekur vežti: patys atvyksime i sutartą vietą. Atsiskaitome iš karto. Automobiliu supirkimas su defektais

Nesivarginkite ieškodami pirkėjų įvairiuose skelbimų portaluose, nes parduoti automobilį šiandien galite kur kas paprasčiau. Jums tereikia susisiekti su mumis, ir tikrai galėsime pasiūlyti jums palankią automobilio kainą. Tai leis jums sutaupyti brangaus laiko, nes transporto priemonės pardavinėjimas gana dažnai užtrunka kur kas ilgiau nei norėtųsi. Kad taip nenutiktų, rinkitės automobilių supirkimo įmonę – mes jums tikrai galėsime pagelbėti.

Į mus klientai kreipiasi tuomet, kada neturi pakankamai laiko ieškoti automobilio pirkėjo, kada transporto priemonė turi tam tikrų defektų, ir taip pat tuomet, kada pirkėjų paieškos trunka kur kas ilgiau nei buvo planuota. Visada galime pasiūlyti greitą automobilių supirkimą, ir jums tereikės susisiekti su mumis jums pačiu patogiausiu būdu. Telefonu ar elektroniniu paštu gali būti pasiūlyta tik preliminari automobilio supirkimo kaina:  gana sudėtinga įvertinti, kokia yra reali automobilio būklė. Jei siūloma preliminari kaina jums atrodys tinkama, tokiu atveju galėsime susitarti dėl laiko, kada galėtume atvykti apžiūrėti jūsų automobilį. Galite būti tikri, kad galėsime susitarti dėl jums palankiausio laiko: net ir tuomet, jei esate labai užsiėmę. Atvykę į sutartą vietą apžiūrėsime jūsų siūlomą automobilį, ir pasiūlysime konkrečią pinigų sumą, kurią galime išmokėti. Jei viskas jums atrodys tinkama, tokiu atveju beliks tik pasirašyti sutartį, ir atsiskaitysime vietoje.

Be jokios abejonės, automobilių supirkimas pasiteisins dažnose situacijose, kada yra norima, kad pavyktų parduoti automobilį greičiau bei paprasčiau. Įsitikinsite, kad auto supirkimas gali puikiai pasiteisinti tikrai dažnose situacijose, kada yra tikimasi, kad pavyks parduoti automobilį be jokių pastangų, ir taip pat supirkėjų pasiūlyta pinigų suma gana dažnais atvejais yra tikrai džiuginanti. Ne visada verta gaišti laiką ir dėti dideles pastangas, norint rasti automobilio pirkėją, ir palanku tiesiog susisiekti su mumis.Užtikriname, kad galėsime jums pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą, ir tuomet, kada suderinsime laiką, kada galėtume apžiūrėti automobilį, beliks tik pasirašyti sutartį, atsiskaityti už transporto priemonę, ir automobilį išsivešime patys, tad jums nereikės dėti jokių pastangų, norint parduoti automobilį.

 

 

Call Now Button