Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Automobilių supirkimas

Automobiliu supirkimas
Tel.: +37065393300
Visa Lietuva
Svetainė:

Aprašymas

Superkame visų markių automobilius visoje Lietuvoje. Auto pasiimame patys. Atsiskaitome iš karto grynais. Dirbame ištisus metus be išeiginių.

Kaip parduoti automobili – mašinų supirkimas

Kas tai yra auto supirkimas? Lengvujų mašinų supirkimas – tai paprastas ir greitas būdas auto supirkimas parduoti savo naudojamą/nenaudojamą transporto priemonę.Gal važinėjate jau seniai Jums pabodusia mašina,  ir nežinote, kaip ja atsikratyti?Jūs tai galėsite padaryti labai paprastai, jei kreipsitės į džipų supirkimas.Taip pat pas Jūs kieme stovi seniai nenaudojama mašina? Nežinote, ką su ja daryti? Ant Jūsų pyksta kaimynai ir žada paskųsti Savivaldybei už nenaudojamą transporto priemonę? Norite išvengti už tai baudos nuo 1000 LT? Kreipkitės į mus – auto supirkimas gali būti puikia išeitimi. Sudaužėte automobilį eismo įvykio metu? Automobiliu supirkimas nupirks Jūsų transporto priemonę. Nenorite patys pardavinėti automobilio? Nenorite valyti automobilio kas karta prieš rodant mašiną, nenorite dėti skelbimų? Parduokite mašiną mums. Automobilio pardavimas – tai juodas darbas, niekada nežinote, kada paskambins potencialus auto pirkėjas, sunkiai planuosite savo laiką.  Automobiliu supirkimas – patikimas partneris norint parduoti savo transporto priemonę.

Kaip vyksta automobiliu supirkimas?

Superkame:

  1. Automobilius nuo 1990 iki 2014
  2. Motociklus
  3. Motorolerius
  4. Keturračius
  5. Sunkvežimius
  6. Tralus
  7. Auto kranus
  8. Vilkikus (Fūras)
  9. Savivarčius

Parduoti mums automobilį bus tikrai labai paprasta, nes mes visada stengiamės, kad tai atlikti jums būtų kuo paprasčiau. Paprasčiausiai susisiekite nurodytu telefono numeriu, ir neilgai trukus susitarsime dėl jūsų turimos transporto priemonės pardavimo.

Mes galime atvykti pas jus apžiūrėti parduodamą transporto priemonę, ir tuomet galėsime pasiūlyti konkrečią pinigų sumą, už kurią galime nupirkti jūsų transporto priemonę. Superkame ne tik automobilius, bet ir kitas transportopriemones, tad visada galite kreiptis į mus, jei planuojate parduoti tam tikrą transportą.

Jei svarstote apie galimybę ieškoti pirkėjų įvairiuose skelbimų portaluose, nusiteikite, kad tai gali užtrukti gana ilgą laiką, nes ne visada potencialių pirkėjų rasite pakankamai greitai. Niekada negalite žinoti, kada sulauksite suinteresuotų žmonių skambučių, ir niekada negalite būti tikri, kad atrasite pakankamai laiko aprodyti transporto priemonę. Niekam ne paslaptis, kad geriausiai sekasi parduoti tokius automobilius, kurių prekinė išvaizda yra nepriekaištinga, taigi, jums teks gerai paplušėti, norint tai pasiekti. Tenka pripažinti, kad tai pareikalauja tikrai nemažai brangaus laiko, tad tuo atveju, jei norite greičiau parduoti transporto priemonę, automobilių supirkimas tikrai gali būti pačia geriausia išeitimi.

Jei pasirinksite mus, ir jums siūloma pinigų suma bus tinkama, beliks tik sutvarkyti automobilio pardavimo dokumentus. Mes tai atliksime už jus, ir iš karto atsiskaitysime grynais pinigais, o jums tereikės išregistruoti automobilį nuvykus į “Regitrą” arba internetu. Viskas vyks kur kas paprasčiau nei parduodant transporto priemonę pavieniams pirkėjams, taigi, jei norite tai atlikti kur kas greičiau, paprasčiausiai kreipkitės į mus.

Svarbu yra tai, kad mes visada galime pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą už jūsų siūlomą transportą, tad nedvejodami galite kreiptis į mus. Stengiamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, tad visada siūlome konkurencingą transporto priemonių supirkimo kainą.

Parduoti mums automobilį galėsite  bet kurią jums patogią dieną, ir nereikės paaukoti daug savo brangaus laiko, kad galėtumėte parduoti savo transportą. Taupykite savo brangų laiką, ir kreipkitės į mus, o mes pasirūpinsime, kad jūs liktumėte patenkinti sandoriu.

Call Now Button