Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

BRANGIAI ! SĄŽININGAI ! GREITAI ! SUPERKAME VISŲ TIPŲ IR MARKIŲ AUTOMOBILIUS

Automobiliu supirkimas Kaune
Tel.: +370 644 47755
Visa Lietuva
Svetainė: www.autlita.lt

Aprašymas

BRANGIAI ! SĄŽININGAI ! GREITAI ! SUPERKAME VISŲ TIPŲ IR MARKIŲ AUTOMOBILIUS. TIKRAI NESAME TOKIE KAIP KITI AUTO SUPIRKĖJAI, KURIE TELEFONU ŽADA „AUKSO KALNUS“, O ATVYKĘ NUPIRKTI TRANSPORTĄ, DERISI DĖL KIEKVIENO CENTO. KADANGI TURIME PLATŲ AUTOMOBILIŲ PANAUDOJIMO RATĄ, TIKRAI GALIME PASIŪLYTI JUMS PALANKIĄ KAINĄ. ATSISKAITOME TĄ PAČIA MINUTĘ, KAI TIK SUTARIAME KAINĄ, IR TIKRAI SĄŽININGAI SUTVARKOME DOKUMENTUS. MES PERKAME : NAUJUS, NAUDOTUS, NEVAŽIUOJANČIUS, PO AUTO ĮVYKIO, AREŠTUOTUS, AR TIESIOG PABODUSIUS JUMS AUTOMOBILIUS, MOTOCIKLUS IR KITĄ TECHNIKĄ. ATVYKSTAME VISOJE LIETUVOJE IR PASIIMAME PATYS. DIRBAME VISĄ PARĄ BE POILSIO DIENŲ. PASIŪLYMUS GALITE TEIKTI : +370 644 47755

Rūpinamės, kad visi klientai, pardavę mums automobilį, liktų patenkinti, todėl dirbame sąžiningai, ir siūlome tikrai palankias kainas už parduodamą transportą. Kiekvienu atveju galite tikėtis tikrai palankaus pasiūlymo: mums galite parduoti ne tik techniškai tvarkingus automobilius, bet taip pat ir tokius, kurie turi įvairių trūkumų. Superkame automobilius, kurie neturi technikinės apžiūros, turi tam tikrų defektų, pavyzdžiui, yra daužti, ir t.t. Tokias transporto priemones ne visada yra paprasta parduoti, ir pirkėjų paieška gana dažnai užtrunka. Automobilio remontas gana dažnais atvejais kainuoja pernelyg brangiai, ir atima daug laiko, todėl paprasčiausias būdas parduoti transporto priemonę – tai auto supirkimas. Tikrai neverta rūpintis, kad bus pasiūlyta visai nedidelė pinigų suma, nes tai tikrai nėra tiesa: mes visada galime pasiūlyti iš tiesų palankią kainą, ir įsitikinsite, kad tokia galimybė tikrai gali būti viena geriausių.

Kai kurie auto supirkėjai telefonu siūlo tikrai aukštas kainas, už kurias gali nupirkti transporto priemonę, o atvykus jos apžiūrėti, stengiasi kiek įmanoma labiau nusiderėti. Mes taip nesielgiame, nes dirbame sąžiningai, ir stengiamės, kad abi pusės būtų patenkintos. Atvykę įvertiname, kokia yra reali automobilio būklė, ir pasakome, kokia gali būti pasiūlyta tiksli pinigų suma. Jei pasiūlymas jus tenkina, tuomet sutvarkome dokumentus, pasirašome sutartį, ir iš karto atsiskaitome grynaisiais pinigais.

Su mumis galite susisiekti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei per šventes. Mes nesame nustatę darbo valandų, todėl į mus galite kreiptis bet kuriuo jums patogiu metu. Su mumis galite susisiekti bet kada, kuomet tik bus patogu, ir labai greitai galėsime susitarti dėl jūsų siūlomos transporto priemonės nupirkimo.

Nešvaistykite savo brangaus laiko pirkėjų paieškoms, nes šiandien galite kur kas paprasčiau parduoti transportą. Be jokios abejonės, mes jums galėsime pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą, ir tuomet beliks sutvarkyti formalumus ir išmokėti sutartą pinigų sumą. Automobilių supirkimas visada yra greičiausias būdas parduoti transportą, todėl nedvejokite ir susisiekite su mumis: tikrai galėsime jums pasiūlyti palankią kainą.

 

 

Call Now Button