Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

BRANGIAI ! SĄŽININGAI ! GREITAI ! SUPERKAME VISŲ TIPŲ IR MARKIŲ AUTOMOBILIUS.

supirkimas-automobiliu-ukmergeje
Tel.: +370-600-00006
Visa Lietva
Svetainė:

Aprašymas

BRANGIAI ! SĄŽININGAI ! GREITAI ! SUPERKAME VISŲ TIPŲ IR MARKIŲ AUTOMOBILIUS. KADANGI TURIME PLATŲ AUTOMOBILIŲ PANAUDOJIMO RATĄ, TIKRAI GALIME PASIŪLYTI JUMS PALANKIĄ KAINĄ. ATSISKAITOME TĄ PAČIA MINUTĘ, KAI TIK SUTARIAME KAINĄ IR TIKRAI SĄŽININGAI SUTVARKOME DOKUMENTUS. MES PERKAME : NAUJUS, NAUDOTUS, NEVAŽIUOJANČIUS, PO AUTOĮVYKIO, AR TIESIOG PABODUSIUS JUMS AUTOMOBILIUS, MOTOCIKLUS IR KITĄ TECHNIKĄ. ATVYKSTAME VISOJE LIETUVOJE IR PASIIMAME PATYS. DIRBAME VISA PARĄ BE POILSIO DIENŲ. PASIŪLYMUS GALITE TEIKTI : 8 644 47755

Parduoti transporto priemonę dar niekada nebuvo taip paprasta, tačiau dabar tai padaryti galima be jokių pastangų. Susisiekę su mumis galite sužinoti,  už kokią pinigų sumą gali būti nupirktas jūsų automobilis, ir tuomet, jei pasiūlymas jus tenkina, galite nedelsiant susitarti dėl automobilio pardavimo. Su mumis galite susisiekti bet kurią savaitės dieną jums patogiu paros metu: dirbame visą parą be poilsio dienų, todėl galite kreiptis bet kada, kuomet tik jums patogu. Jei susitarsime dėl automobilio pardavimo, galėsime atvykti pasiimti jūsų siūlomą transporto priemonę, ir jums nereikės gaišti laiko, norint pristatyti automobilį.

Nesvarbu, kokia yra siūloma transporto priemonė (idealios būklės ar turinti trūkumų): tikėtina, kad mes galėsime ją nupirkti, ir už tai jums pasiūlysime tikrai palankią pinigų sumą. Jūsų parduodamas automobilis neprivalo būti idealios būklės: superkame tokias transporto priemones, kurios yra ne tik idealios, bet ir su tam tikrais trūkumais. Galime nupirkti automobilius, kurie yra nevažiuojantys, daužti, ar turintys tam tikrų kitų defektų. Įsitikinsite, kad auto supirkimas gali būti tikrai puikia galimybe parduoti automobilį pačia palankiausia kaina.

Jei nuspręsite pasirinkti mus, jums nereikės rūpintis jokiais formalumais: atvykę pasiimti automobilį vietoje sutvarkysime reikalingus dokumentus, atsiskaitysime grynaisiais pinigais, ir tuo bus užbaigiamas sandėris. Tai iš tiesų pati geriausia galimybė parduoti automobilį, nes paprastai pirkėjų tenka ieškoti gana ilgą laiką, ir neatradus pirkėjo paprastai tenka mažinti parduodamo automobilio kainą. Visada norėtųsi to išvengti, tad auto supirkimas gali būti puikiu būdu greičiau parduoti transportą. Niekada netenka paskirti daug laiko automobilio pardavimui, ir taip pat galima palyginti, ką gali pasiūlyti keli skirtingi supirkėjai: palyginę, kokią kainą gali pasiūlyti viena ar kita įmonė, tikrai atrasite geriausius pasiūlymus.

Pateikite mums pasiūlymą, ir mes pasakysime, už kiek galime nupirkti jūsų siūlomą transporto priemonę. Jei kaina bus tinkama abiem pusėms, tereikės susitarti dėl pardavimo detalių, ir neilgai trukus galėsite parduoti automobilį. Neverta gaišti laiko, ieškant pirkėjo, nes parduoti transportą šiandien galima ir kur kas paprasčiau.

 

 

 

Call Now Button