Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Automobilių supirkimas greitai perkame auto / moto Vilniuje Kaune Panevėžyje

Tel.: +370-634-52550
Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Superkame auto Vilniuje, Kaune, Panevėžyje. Greitai superkame visų gamintojų naudotus automobilius,sunkvežimius, mikroautobusus ir kitas transporto priemones. Greitas įvairių transporto priemonių : perkame įvairios būklės automobilius. Transporto priemonės gali būtigeros būklės, taip pat superkame  automobilius be TA (techninės apžiūros), nevažiuojančius automobilius, perkame auto be draudimo, daužtas mašinas, arba ilgai stovėjusias kieme. Dirbame be išeiginių. Didelė mūsų patirtis pateisins visus Jūsų lūkesčius.
perku automobilius pasiteisina iš tiesų dažnai: tai gali būti puikiu pasirinkimu, kada yra norima parduoti nevažiuojančią transporto priemonę, ar tokią, kuri reikalauja daug pastangų remontuojant. Gana dažnais atvejais automobilių savininkai  konstatuoja, kad tvarkyti turimą automobilį paprasčiausiai neapsimoka, todėl ieškoma būdų, galinčių padėti greitai ir paprastai parduoti automobilį. Jei pirkėjų yra ieškoma talpinant skelbimus įvairiuose portaluose, tokiu atveju gali tekti sugaišti gana nemažai laiko, kol pavyksta atrasti pirkėją, ir visada tenka rūpintis, kad automobilio išvaizda būtų nepriekaištinga. Kiekvienas pardavėjas stengiasi  kuo patraukliau pateikti automobilį, tad tenka jį nuplauti ir išblizginti, ir taip pat sutvarkyti saloną. Vien tai, kad aprodysite automobilį potencialiam pirkėjui, tai dar negarantuoja sėkmingo automobilio pardavimo, ir dažniausiai tenka  transporto priemonę aprodyti ne vieną, o kur kas daugiau kartų.

Tuomet, jei yra pasirenkami automobilių supirkėjai, viskas vyksta kur kas greičiau bei paprasčiau, taigi,  tikrai vertėtų pagalvoti apie tokią galimybę. Mes visada rūpinamės, kad klientams parduoti automobilį būtų paprasta ir patogu, ir gana dažnais atvejais galime pasiūlyti atvykti patys apžiūrėti jūsų siūlomą transporto priemonę. Tuo atveju, jei sutarsime dėl automobilio pardavimo kainos, galėsime iš karto nupirkti automobilį, ir atsiskaitysime grynaisiais pinigais.

Auto supirkimas pastaruoju metu tampa vis populiaresniu būdu parduoti transporto priemonę, ir galite net neabejoti, kad tokia galimybė gali būti viena palankiausių. Parduoti transporto priemonę galėsite tikrai labai greitai, o gauta pinigų suma bus tikrai džiuginanti.

Dirbame ištisus metus be poilsio dienų, tad visada galite kreiptis į mus. Jei esate užsiėmę darbo dienomis, tokiu atveju kreipkitės į mus savaitgaliais, ir tikrai visada galėsime susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada galėtume apžiūrėti jūsų siūlomą transporto priemonę. Labai greitai galėsime įvertinti, kokia pinigų suma gali būti pasiūlyta už jūsų transportą, ir parduoti automobilį galėsite be jokių rūpesčių. Vietoje galėsime pasirašyti automobilio pirkimo-pardavimo sutartį, ir atsiskaitysime grynaisiais.

Rinkitės greitą ir paprastą automobilių pardavimą – susisiekite su mumis, ir greitai galėsite džiaugtis pardavę automobilį jums palankiausia kaina.

 

 

Call Now Button