Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Motociklų / automobilų supirkimas Vilniuje Kaune Alytuje

motociklu supirkimas
Tel.: +370-634-52550
Vilniu, Kaunas, Alytus , Panevėžys
Svetainė:

Aprašymas

SUPERKAME AUTOMOBILIUS visoje Lietuvoje,visų markių nuo 1987 m. iki 2015 m., automobiliai gali būti visiškai tvarkingi, su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui ar utilizavimui, surūdiję, be technikinės apžiūros ir draudimo. Mokame daug ir iškart. Sutvarkome visus dokumentus. Paimam auto iš vietos. Lauksime Jūsų pasiūlymų. Dirbame be išeiginių.

Dirbame Vilniaus mieste, tačiau pasiimti transporto priemones galime visoje Lietuvoje, jei siūlomas automobilis atitinka reikalavimus. Mus domina visų markių automobiliai, kurie yra 1987-2015 metų gamybos. Parduodamų automobilių būklė nėra labai svarbi: automobiliai gali būti tvarkingi arba gali turėti tam tikrų defektų. Brangiai superkame automobilius, todėl galite būti tikri, kad pasiūlysime jums geriausią kainą.

Nesirūpinkite automobilio pirkėjo paieška, nes auto supirkimas gali padėti jums kur kas greičiau parduoti transportą. Su mumis galite susisiekti bet kurią savaitės dieną: kadangi dirbame be poilsio dienų, galėsime greitai pateikti atsakymą dėl automobilio kainos. Pateikdami užklausą nurodykite kuo tikslesnius automobilio duomenis ir parašykite, kokia kaina jus domina: mes atsakysime, ar galime nupirkti automobilį už jūsų prašomą pinigų sumą. Jei galėsime pasiūlyti tokią kainą, kurios jūs tikitės, galėsime susitarti dėl automobilio pardavimo sąlygų.

Galite būti tikri, kad transporto priemonę nupirksime tikrai greitai, ir už ją atsiskaitysime grynaisiais pinigais. Parduodant automobilį yra pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis, ir tuomet atsiskaitome už jūsų automobilį.

Rašyti elektroninius laiškus ir skambinti nurodytu telefonu galite bet kurią savaitės dieną – dirbame ir šeštadieniais bei sekmadieniais. Be jokios abejonės, greitai galėsime nupirkti jūsų automobilį, ir nebeteks gaišti laiko ieškant pirkėjų, talpinant skelbimus įvairiuose portaluose. Tai tikrai neretais atvejais užtrunka gana ilgai, tad norint, kad taip nenutiktų, pasidomėkite, ką gali pasiūlyti supirkėjai. Ši galimybė pasiteisina tikrai neretais atvejais, ir pasiūlyta pinigų suma gali būti iš tiesų palanki.  Galėsite patys nuspręsti, ar verta parduoti automobilį mums: mes pasiūlysime jums tam tikrą pinigų sumą, ir beliks tik apsispręsti, ar vertėtų parduoti transporto priemonę tokiu būdu.

Brangus automobilių  supirkimas visada gali būti puikia galimybe, tad  norintys parduoti transportą supirkėjus pasirenka tikrai neretai. Susisiekite su mumis, ir labai greitai susitarsime dėl jūsų turimo transporto pardavimo: pateikite siūlomo transporto duomenis, ir mes galėsime pasakyti, už kiek jį galėsime nupirkti. Pasirašius sutartį iš karto atsiskaitysime grynaisiais pinigais, ir jums nebeteks ieškoti automobilio pirkėjo.

Call Now Button