Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Automobilių supirkimas norintimes parduoti savo automobili

greitas ir saziningas automobiliu supirkimas
Tel.: +370-622-21881
Visa Lietuva, Kaunas, Vilnius, Jonava
Svetainė:

Aprašymas

Kreipkitės  į Mus: mes Jums padėsime parduoti Jūsų nereikalingą automobilį, ir gausite už jį gerą kainą. Kaune automobilį nuperkame per 15 min. Atvažiuojame į vietą, įvertiname automobilio technine būklę, atsiskaitome GRYNAIS, GREITAI IR GERIAUSIA KAINA NUPIRKSIME JŪSŲ AUTOMOBILĮ. MES PERKAME VISŲ TIPŲ BEI MARKIŲ AUTOMOBILIUS:   NAUJUS, SENUS, DAUŽTUS, NEVAŽIUOJANČIUS, SU VAIRU DEŠINĖJE. PASIIMAME  PATYS,  ATSISKAITOME IŠ KARTO, SUTVARKOME  DOKUMENTUS. LAUKIAME JŪSŲ PASIŪLYMŲ. 864874044 autlita@gmail.com

Pasiūlę savo transporto priemonę mums, visada galite tikėtis tikrai palankaus pasiūlymo, ir įsitikinsite patys, kad niekada netenka sugaišti daug laiko, norint parduoti savo automobilį. Jei gyvenate Kaune, mes pas jus galime atvykti vos per 15 minučių. Įvertinsime parduodamo automobilio būklę, ir pasiūlysime jums palankią pinigų sumą. Be jokios abejonės, parduoti automobilį galėsite labai greitai, ir tuomet, jei sutiksite su mūsų pasiūlymu, už automobilį atsiskaitysime iš karto grynaisiais pinigais.

Jei ieškote automobilių pirkėjo įvairiuose skelbimų portaluose, tikėtina, kad  pirkėjo paieškos kiek užtruks, tad norint automobilį parduoti greičiau, puikiu pasirinkimu gali būti automobilių supirkimas, kuris pasiteisina tikrai dažnose situacijose, kada yra norima greičiau parduoti automobilį. Jei kreipsitės į mus, automobilį galėsite parduoti dar tą pačią dieną, tad tai tikrai leis jums sutaupyti brangaus laiko.

Jei nesate tikri, ar automobilių supirkėjai galės jums pasiūlyti pačią palankiausią kainą už parduodamą transporto priemonę, galite pasidomėti, kokia šiuo metu yra rinkos kaina. Įsitikinsite, kad mes jums galime pasiūlyti tikrai panašią pinigų sumą, o didžiausias privalumas yra tai, kad jums nereikės gaišti savo brangaus laiko, bandant parduoti automobilį.

Kiek jums pasiūlysime už jūsų automobilį, tai priklausys nuo transporto priemonės būklės: atvažiavę įvertinsime, kokia yra automobilio techninė būklė, ir tuomet pasiūlysime protingą kainą už jūsų automobilį. Abiem pusėms sutarus dėl automobilio kainos, galėsime pasirašyti automobilio pirkimo-pardavimo sutartį, ir iš karto atsiskaitysime grynais pinigais. Tuomet jums tereikės išregistruoti automobilį, ir galėsite pradėti naujo automobilio paieškas.

Palanku yra tai, kad automobilių supirkimas leidžia greitai parduoti atsibodusią, nevažiuojančią transporto priemonę, taip pat ir automobilį po autoįvykio, ir t.t. Kadangi superkame visų tipų ir markių automobilius, visada yra palanku kreiptis į mus, ir tuo galėsite įsitikinti patys.

Be jokios abejonės, mes visada stengiamės, kad jums parduoti automobilį būtų paprasčiau ir patogiau, todėl susisiekite su mumis elektroniniu paštu ar telefonu, ir greitai galėsime susitarti dėl jūsų transporto supirkimo. Tokia galimybė tikrai puikiai pasiteisins, ir jūs gausite iš tiesų palankią pinigų sumą.

Call Now Button