Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Nupirksime Jūsų automobilį

superkame automobilius
Tel.: +370-610-63001
Vilnius, Kaunas, Panevėžys Visa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Mūsų ilgametė automobilių supirkimo patirtis leidžia Jums pasiūlyti pačią geriausią automobilio supirkimo kainą. Mes perkame automobilius po auto įvykių, nevažiuojančius, su pasibaigusia tech. apžiūra, ar be draudimo. Mus domina šie automobiliai: sunkvežimiai, mikroautobusai, motociklai, džipai. Atsiskaitome iš karto. Dirbame ištisus metus, siūlykite savo automobilius.

Jei norite parduoti sunkvežimį, mikroautobusą, motociklą ar džipą, susisiekite su mumis, ir mes jums galėsime pasiūlyti iš tiesų palankią automobilio supirkimo kainą. Rūpinamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, tad mūsų siūloma kaina visada yra sąžininga ir palanki klientui. Kiek galėsime pasiūlyti pinigų, tai priklausys nuo parduodamo automobilio būklės, tačiau galite būti tikri, kad pasiūlymu jums nereikės nusivilti.

Susisiekti su mumis galite bet kuriuo jums patogiu metu: dirbame visas dienas ištisus metus, todėl tikrai galėsime susitarti dėl laiko, kada galėtumėte mums parduoti savo automobilį.

Automobilių supirkimas visada gali būti puikia išeitimi, kada yra norima greitai parduoti transporto priemonę. Pasirinkus supirkėją netenka talpinti skelbimų įvairiuose portaluose, taip pat galima planuoti savo laiką  taip, kaip norisi jums: jei automobilio pirkėjo ieškotumėte skelbimų portaluose, tokiu atveju jūsų dienotvarkė gali būti sujaukta, nes, tikėtina, kad automobilį teks aprodyti ne vienam suinteresuotam asmeniui. Deja, ne visada pasiseka automobilį parduoti taip greitai, kaip norėtųsi, todėl supirkimas gali būti iš tiesų puikia išeitimi.

Mes visada stengiamės, kad parduoti automobilį būtų paprasta ir patogu, tad atsiskaitome iš karto grynaisiais pinigais, kai tik pasirašome automobilio pardavimo sutartį.

Mums galite siūlyti sunkvežimius, mikroautobusus, motociklus ir džipus. Mes tikrai galėsime jums pasiūlyti palankią kainą, ir parduoti transportą bus iš tiesų labai paprasta bei patogu. Jei abejojate, ar tokia galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti, paprasčiausiai susisiekite su mumis, ir labai greitai galėsite gauti atsakymą, kiek gali būti pasiūlyta už jūsų transporto priemonę.

Auto supirkimas leidžia jums be jokio vargo parduoti ne tik tvarkingas transporto priemones, bet taip pat turinčias įvairių defektų. Galite net neabejoti, kad visada galėsite gauti tikrai palankią pinigų sumą už jūsų parduodamą transportą, ir nereikės laukti, kada atsiras potencialių pirkėjų. Transporto priemonių pardavimo procesas gana dažnai trunka iš tiesų ilgą laiką, tad norint, kad viskas vyktų paprasčiau, tiesiog galite susisiekti su mumis telefonu, ir mes galėsime pasakyti, kokia gali būti preliminari pinigų suma, kokią galime pasiūlyti už jūsų transportą. Jei siūloma kaina tiks, galėsime susitarti dėl automobilio pardavimo, ir sandėrį sudarysime tikrai greitai.

Call Now Button