Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Nupirksiu Jūsų automobilį nuo 1986 iki 2020 metų

superkame auto
Tel.: +370-634-52550
Vilnius
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Nupirksiu Jūsų automobilį, pagamintą nuo 1986 iki 2014 metų, atvažiuojame visoje Lietuvoje. Siūlykite savo automobilius su defektais ir be, automobilius transportuojame patys. Automobiliai galiai būti be draudimo arba tech. apžiūros.  Atsiskaitome iš karto, pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį. Laukiame skambučių visomis savaitės dienomis. Dirbame be išeiginių.

Perkame automobilius šiandien yra vienas populiariausių būdų parduoti savo transporto priemonę, nes tai leidžia greitai ir paprastai parduoti nereikalingą automobilį. Mus domina visi automobiliai, kurie yra pagaminti nuo 1986 iki 2014 metų. Nėra svarbu, kokios būklės yra jūsų parduodamas automobilis, nes visada galime nupirkti ne tik tokias transporto priemones, kurios yra idealios būklės, bet ir tokias, kurios turi tam tikrų defektų. Jei automobilis turi tam tikrų defektų, susirasti pirkėją ne visada yra taip paprasta, tad supirkimas gali būti tikrai puikia išeitimi. Įsitikinsite patys, kad mums parduoti automobilį visada yra labai paprasta bei patogu, o pinigai yra gaunami iš tiesų labai greitai.

Kadangi dirbame ištisus metus be poilsio dienų, kreiptis galite bet kurią jums patogią dieną: įsitikinsite, kad parduoti transporto priemonę visada yra galima jums patogiausiu metu, ką padaryti yra gana sudėtinga, jei nusprendžiama ieškoti pirkėjų skelbimų portaluose. Pasirinkus tokį variantą gana dažnais atvejais tenka sugaišti gana nemažai laiko, norint parduoti automobilį: paprastai tenka ne tik derintis prie potencialių klientų, kada jie nori apžiūrėti automobilį, bet taip pat labai svarbu palaikyti puikią automobilio prekinę išvaizdą: kas kartą, kada planuojama aprodyti transporto priemonę, tenka valyti automobilio vidų, ir palaikyti švarią transporto priemonės išorę. Parduoti automobilį supirkėjui visada galima kur kas paprasčiau, nes jums neteks rūpintis, kokia yra automobilio prekinė išvaizda. Supirkėjai, įvertinę automobilio techninę būklę, galės pasiūlyti jums tikrai palankią pinigų sumą, kurios yra vertas jūsų automobilis, ir parduoti automobilį galėsite iš tiesų labai greitai.

Be jokios abejonės, automobilių supirkimas gali pasiteisinti tikrai neretais atvejais, ir abejoti tikrai neverta: susisiekite su mumis, ir labai greitai galėsime sutarti dėl automobilio pardavimo. Mes rūpinamės, kad klientai galėtų kuo patogiau parduoti transporto priemones, ir galite būti tikri, kad tam nereikės paskirti daug brangaus laiko. Mūsų siūloma pinigų suma už jūsų automobilį tikrai pateisins lūkesčius, tad nebeteks gaišti laiko, norint atrasti automobilio pirkėją – juk tai tikrai neretai trunka gana ilgai.

 

 

 

Call Now Button