Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Nupirksiu Jūsų automobilį nuo 1990 iki 2024 metų

Tel.:
Vilnius

Aprašymas

Nupirksiu Jūsų automobilį, pagamintą nuo 1990 iki 2024 metų, atvykstame visoje Lietuvoje. Siūlykite savo automobilius su defektais ir be, mes patys pasirūpinsime transportavimu. Automobiliai gali būti be draudimo ar techninės apžiūros. Atsiskaitome iš karto ir pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį. Skambinkite bet kurią savaitės dieną – dirbame be išeiginių.

Automobilių supirkimas šiandien yra vienas populiariausių būdų greitai ir paprastai parduoti savo transporto priemonę. Mus domina visi automobiliai, pagaminti nuo 1990 iki 2024 metų. Nesvarbu, kokios būklės yra jūsų automobilis – nupirksime tiek idealius, tiek su defektais. Supirkimas gali būti puiki išeitis, jei automobilis turi defektų, ir sunku rasti pirkėją.

Dirbame visus metus, be poilsio dienų, todėl kreiptis galite bet kada. Pardavimas mums yra patogus ir greitas, nes nereikia derinti laiko su pirkėjais ar palaikyti puikios automobilio išvaizdos. Supirkėjai įvertins techninę būklę ir pasiūlys tinkamą kainą, todėl automobilį parduosite labai greitai.

Automobilių supirkimas yra patikimas sprendimas daugeliu atvejų. Susisiekite su mumis ir greitai susitarsime dėl pardavimo. Mes pasirūpinsime viskuo, kad galėtumėte patogiai parduoti transporto priemonę ir gauti atitinkamą pinigų sumą, taupydami jūsų laiką.

Call Now Button