Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Parduok savo automobilį Mums

greitas ir brangus auto supirkimas
Tel.: +370-600-00006
VIsa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Mes perkame visų gamintojų lengvuosius automobilius, visureigius, mikroautobusus bei sunkvežimius (1987-2015 metų). Automobilius apžiūrime vietoje, nustatome visus galimus defektus, ir pasiūlome Jums geriausią kainą. Automobilio apžiūra Jums nieko nekainuos. Sugedusias mašinas pasiimame patys savo transportu. Dirbame ištisus metus be išeiginių. Skambinkite Mums, ir pasiūlysime didžiausią kainą.Jei svarstote, kaip galima būtų greičiau parduoti automobilį, mikroautobusą ar sunkvežimį, galite tiesiog susisiekti su mumis, ir mes jums galėsime pasiūlyti tikrai palankią kainą už parduodamą transportą. Preliminarią kainą, kurią galėtume sumokėti už transportą, galėsime aptarti telefonu, tačiau tikslesnę kainą galėsime įvardyti tuomet, kada atvyksime ir apžiūrėsime parduodamą transportą. Jei kaina bus tinkama, tuomet vietoje galėsime sutvarkyti dokumentus, pasirašyti automobilio pardavimo sutartį, ir atsiskaityti grynaisiais pinigais.

Mums parduoti savo transportą visada galite greitai bei nedėdami jokių pastangų. Jei jūsų automobilis yra nevažiuojantis, tokiu atveju gali kilti keblumų jį parduoti, nes tenka rūpintis jo transportavimu, tačiau tuomet, jei nuspręsite kreiptis į mus, jokių nesklandumų tikrai nekils. Nevažiuojančius automobilius mes galime transportuoti patys, tad jums nekils jokių sunkumų , norint nugabenti transportą pirkėjui.

Superkame įvairių markių transporto priemones, kreipiame dėmesį tik į tai, kokie yra transporto priemonių pagaminimo metai: superkame automobilius, visureigius, mikroautobusus ir sunkvežimius, kurie yra pagaminti 1987-2015 metais. Mes jums pasiūlysime konkurencingą kainą už parduodamą transportą, ir jums tikrai neteks nusivilti. Stengiamės, kad patenkintos liktų abi pusės, todėl visada įvertiname transporto priemonės būklę ir pasiūlome tokią kainą, kurios yra verta transporto priemonė. Dirbame sąžiningai, todėl visada galite tikėtis geriausios kainos pasiūlymo.

Su mumis galite susisiekti telefonu jums patogiausiu metu, ir greitai galėsime susitarti dėl laiko, kada galėtume atvykti apžiūrėti jūsų parduodamą transporto priemonę. Tikėtina, kad greitai galėsime susitarti dėl patogiausio laiko, ir netrukus galėsite parduoti automobilį mums.

Kiekvienu atveju automobilių supirkimas gali būti tikrai puikia galimybe: parduoti galite ne tik techniškai tvarkingas transporto priemones, bet taip pat ir tokias, kurios turi tam tikrų defektų. Kiekvienu atveju tikrai galėsime pasiūlyti pačią palankiausią kainą, už kurią galėtume nupirkti jūsų automobilį, ir parduoti transportą bus tikrai labai paprasta. Ne visada verta vargintis talpinant skelbimus įvairiuose portaluose, nes visada galite rinktis kur kas paprastesnį būdą parduoti automobilį: susisiekite su mumis, ir mes jums pasiūlysime tikrai palankią kainą.

Call Now Button