Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Pasiūlome geriausią automobilių supirkimo kainą

Tel.: +370-604-99700
Visa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Pasiūlome geriausią automobilių supirkimo kainą, superkame visų markių ir modelių automobilius Vilniuje ir Vilniaus rajone. Perkame antikvarinius automobilius, taip pat visas kitas mašinas iki 2015 m.  Mašinos tinka su defektais, daužtos ir be defektu. Greitai atsiskaitome, sutvarkome dokumentus vietoje.  Skambinkite visą parą – važiuojame i visus LIETUVOS MIESTUS.

Visai nesvarbu, kokį automobilį norite parduoti: neturintį jokių defektų, ar turintį tam tikrų trūkumų, visada galite susisiekti su mumis: tikėtina, kad galėsime jums pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą už jūsų siūlomą automobilį, ir beliks tik pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį.

Su mumis galite susisiekti bet kuriuo jums patogiu metu: dirbame be poilsio dienų, ir skambinti galite visą parą. Tikėtina, kad greitai galėsime sutarti dėl automobilio pardavimo, ir greitai atsiskaitysime grynaisiais pinigais. Jei abejojate, ar mes tikrai galime pasiūlyti pačią palankiausią pinigų sumą, galite pasidomėti, ką siūlo ir kiti supirkėjai. Galite siųsti užklausą elektroniniu paštu arba galite susisiekti telefonu: visada galima atrasti geriausią susisiekimo būdą.

Dirbame Vilniaus mieste, tačiau taip pat galime atvykti ir į kitus Lietuvos miestus. Jums nereikės rūpintis, kaip galima būtų atgabenti nevažiuojančią transporto priemonę ar neturinčią technikinės apžiūros: visada galime atvykti pas jus ir išsivežti parduodamą automobilį. Atsiskaitysime už parduodamą transporto priemonę grynais pinigais, todėl jums nereikės laukti, kada bus atliktas bankinis pavedimas.

Parduoti automobilį, turintį tam tikrų defektų, ne visada yra paprasta, tad auto supirkimas gali būti puikia išeitimi dažnose situacijose. Visada gali būti pasiūlyta tokia pinigų suma, kuri iš tiesų būtų palanki, ir nebereikės rūpintis pirkėjų paieška. Tai gana dažnai pareikalauja ne tik nemažai laiko, bet ir gana daug pastangų, tad norint, kad taip nenutiktų, pasidomėkite, ką siūlo skirtingi supirkėjai. Be jokios abejonės, visada galite rinktis, ar parduoti transporto priemonę supirkėjui, ar ir toliau ieškoti, kas galėtų nupirkti jūsų siūlomą transporto priemonę. Rinktis visada turite iš ko, tad galite priimti geriausią sprendimą.

Jei nuspręsite parduoti automobilį mums, mes galėsime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą, tad jums nereikės gaišti laiko, norint parduoti automobilį. Tereikia susisiekti su mumis, ir visada galėsime atrasti geriausią sprendimą. Įsitikinsite, kad auto supirkimas gali iš  tiesų puikiai pasiteisinti, ir galite būti visiškai ramūs, kad jums bus pasiūlyta palankiausia pinigų suma už parduodamą automobilį.
 

Call Now Button