Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Perkame automobilius visoje Lietuvoje

auto supirkimas vilnius
Tel.: +370-683-04003
Vilnius
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Brangiai superkame visų gamintojų automobilius Vilniuje ir kituose miestuose. Automobilius apžiūrėti atvažiuojame į vietą, atsiskaitome iš karto prie parduodamo automobilio. Mašinos gali būti nevažiuojančios, angliškos, su variklių defektu, po auto įvykių. Mes perkame brangiau nei kiti supirkėjai. Skambinkite, ir mes Jums pasiūlysime geriausią automobilio pardavimo kainą.

Nesvarbu, kokį automobilį norite parduoti, mes jį galėsime nupirkti iš jūsų. Nereikės rūpintis, kaip galima būtų greičiau parduoti nereikalingą transporto priemonę, nes mes greitai ją nupirksime, ir pasiūlysime tikrai palankią kainą.

Jei dvejojate, ar tikrai galime pasiūlyti palankiausią automobilių kainą, paprasčiausiai susisiekite su mumis ir pasiūlykite  savo parduodamą automobilį. Jei siūloma preliminari kaina jums atrodys tinkama, tokiu atveju galėsime susitarti dėl laiko, kada galėtume atvykti pas jus įvertinti parduodamo automobilio techninę būklę. Šiame etape galėsime pasakyti, kokia tiksli pinigų suma gali būti išmokama už jūsų transporto priemonę. Susitarus dėl kainos pasirašysime automobilio sutartį, atsiskaitysime grynaisiais pinigais, ir automobilį transportuosime patys.

Jums nereikės gaišti laiko, aprodant parduodamą automobilį potencialiems pirkėjams: neretais atvejais tam tenka sugaišti tikrai nemažai laiko, ir ne visada pavyksta susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada galėtumėte aprodyti automobilį. Mes dirbame visomis savaitės dienomis, tad visada bus galima atrasti tinkamiausią laiką, kada galėtumėme atvykti apžiūrėti automobilį. Iš karto po to galėsime pasiūlyti konkrečią pinigų sumą, kurią galime išmokėti, ir jei ji jus tenkins, nesiderėsime, ir iš karto atsiskaitysime.

Automobilių supirkėjai paskutiniu metu yra pasirenkami vis dažniau: ne visada yra paprasta parduoti transporto priemones, kurios turi tam tikrų trūkumų, ir taip pat ne visada yra laiko laukti, kol atsiras potencialių pirkėjų. Jei tiesiog talpinsite skelbimus įvairiuose skelbimų portaluose, tai gali jums nemažai kainuoti (neretai skelbimų talpinimas yra mokamas), ir taip pat gali tekti ilgokai palaukti, kol atsiras tikrai suinteresuotų pirkėjų. Ne kiekvienas skambutis ir ne kiekvienas susitarimas dėl automobilio apžiūros lemia sėkmingą automobilio pardavimą, todėl norint transportą parduoti greičiau ir nededant didelių pastangų, paprasčiausiai kreipkitės į supirkėjus, kurie visuomet gali greitai nupirkti jūsų transportą. Mes visada rūpinamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, taigi, įsitikinsite, kad mūsų siūloma pinigų suma gali būti tikrai labai palanki. Greitai nupirksime jūsų automobilį, ir jums nereikės rūpintis, ar pavyks skubiai surasti pirkėją, galintį pasiūlyti palankią pinigų sumą.

 

Call Now Button