Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Perkame bet kokios markės ir modelio lengvuosius automobilius

auto supirkimas klaipedoje
Tel.: +370-634-52550
Vilnius, Kaunas , Ukmergė, Alytus, Kėdainiai, Utena, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Elektrėnai
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Dažnai senas automobilis pradeda gesti arba tiesiog nusibosta – parduokite jį Mums. Automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir aplink Vilniu 100 km spinduliu. Perkame bet kokios markės ir modelio lengvuosius automobilius, visureigius, krovininius, keleivinius mikroautobusus, sunkvežimius. Gali būti su defektais, nevažiuojantys, daužti, su vairu dešinėje pusėje, be tech. apžiūros, draudimo. Pasiimame patys. Atsiskaitome iš karto, dokumentus sutvarkome vietoje. Dirbame be poilsio dienų.
Kreipkitės į mus, jei norite greitai ir be jokių pastangų parduoti automobilį: mes visada pasirūpiname, kad klientams parduoti transportą būtų tikrai paprasta, ir galime pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą. Skubiai pardavę automobilį galėsite pradėti naujos transporto priemonės paieškas, ir įsitikinsite, kad automobilių supirkimas gali būti tikrai puikia galimybe daug greičiau parduoti nereikalingą automobilį.

Mums galite siūlyti ne tik techniškai tvarkingus automobilius, bet ir tokius, kurie turi tam tikrų defektų. Pavyzdžiui, galite parduoti automobilį, kuris neturi draudimo, kuris nėra praėjęs tech. apžiūros, yra daužtas, ir t.t. Nesvarbu, kokia yra jūsų automobilio būklė, tikėtina, kad mes jums galėsime pasiūlyti tikrai palankią pinigų sumą.

Jei abejojate, ar jus tenkins mūsų siūloma kaina, galite susisiekti su mumis ir pasidomėti, kokia preliminariai siūloma pinigų suma. Žinoma, tikslios kainos telefonu ar el. paštu negalėsime pasakyti, bet preliminarią kainą tikrai galite sužinoti. Tikslią siūlomą pinigų sumą galėsime įvardyti tuomet, kada apžiūrėsime transporto priemonę – galėsime atvykti pas jus. Dirbame Klaipėdoje, tačiau taip pat galime atvažiuoti ir į  gyvenvietes, esančias aplink Klaipėdą 100 km spinduliu. Atvykę jūsų nurodytu adresu įvertinsime transporto būklę, ir galėsime patikslinti, kiek galime sumokėti už jūsų automobilį. Jei ši pinigų suma jus tenkins, galėsime pasirašyti pardavimo sutartį, sutvarkyti reikiamus dokumentus, ir iš karto atsiskaityti grynaisiais pinigais. Jums nereikės laukti, kada jus pasieks pinigai už parduotą automobilį, nes mes už jį sumokėsime iš karto.

Parduoti automobilį dar tikrai nebuvo taip paprasta, todėl auto supirkimas vis dažniau tampa populiariu pasirinkimu. Tokia galimybė gali puikiai pasiteisinti tikrai dažnais atvejais, kada yra norima kuo greičiau parduoti transporto priemonę. Jei pasirinksite mus, galite būti tikri, kad nekils jokių nesklandumų parduodant automobilį, ir greitai galėsite pradėti naujos transporto priemonės paieškas. Mes jums siūlome tikrai palankias automobilių supirkimo sąlygas, todėl pasinaudokite tokia galimybe, ir susisiekite su mumis. Užtikriname greitą ir paprastą automobilio pardavimą, ir jums nebereikės rūpintis, kaip galima būtų greičiau parduoti automobilį.

 

Call Now Button