Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Perku automobilius greitai ir brangiai

Tel.: +370-634-52550
Visa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Brangiai superkame automobilius pagamintus 1990 m.-2015 m. Atvažiuojame į vietą ir įvertiname automobilių būklę, pasiūlome konkurencingą kainą. Automobilių su – pirkimas vyksta labai greitai ir sklandžiai. Visus reikalingus dokumentus, reikalingus automobilių pardavimui, sutvarkome vietoje, pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį. Skambinkite ir siūlykite savo automobilius supirkimui. Tai – visiškai NEMOKAMAI.  Net ir tuomet, jei jums yra smalsu, kiek gali būti pasiūlyta už jūsų automobilį, susisiekite su mumis: įsitikinsite, kad siūloma kaina yra tikrai labai palanki, ir mums parduoti transportą gali būti tikrai puikus sprendimas. Tais atvejais, kada yra nusprendžiama pirkėjų ieškoti skelbimų portaluose, dažnai yra tikimasi, kad bus pasiūlyta didžiausia pinigų suma, tačiau lūkesčiai tikrai ne visada yra pateisinami:  gana dažnai pasirodo, kad automobilio pirkėjo paieška trunka ilgiau nei buvo planuota, ir taip pat gana dažnai tenka dėti dideles pastangas, norint parduoti automobilį. Kiekvienas potencialus pirkėjas tikisi, kad automobilio prekinė išvaizda bus tiesiog nepriekaištinga, tad  prieš aprodant transporto priemonę tenka pasirūpinti jos plovimu ir salono valymu. Gana dažnais atvejais automobilį tenka aprodyti ne vienam, o keliems (ar dar daugiau) potencialiems pirkėjams, ir tai atima tikrai nemažai brangaus laiko. Be to, tenka derinti laiką, kada galima būtų apžiūrėti automobilį: kartais tenka atsiprašyti  iš darbo ar atidėti tam tikrus planus. Jei bus pasirinktas automobilių supirkimas, tokie rūpesčiai jums tikrai nebus aktualūs:  parduoti automobilį galėsite iš tiesų labai greitai, ir pinigai bus išmokėti nedelsiant.

Mes atvyksime jūsų nurodytu adresu ir įvertinsime parduodamo automobilio būklę. Iš karto po to galėsime pasiūlyti tam tikro dydžio pinigų sumą, kurios yra vertas jūsų automobilis, ir vietoje sutvarkysime dokumentus, kurie būtini parduodant transporto priemonę. Už nupirktas transporto priemones mes atsiskaitome iš karto, tad jums nereikės laukti, kada bus išmokėti pinigai.

Stengiamės, kad klientams parduoti automobilius būtų patogu, todėl siūlome skubų automobilių supirkimą. Be jokios abejonės, labai greitai galėsime nupirkti jūsų transportą, ir už jį pasiūlysime tikrai palankią pinigų sumą.

Susisiekite su mumis, ir greitai galėsime sutarti dėl automobilio pardavimo. Galite kreiptis jums patogiu metu, ir susitarsime dėl laiko, kada atvyksime apžiūrėti jūsų transporto priemonę. Automobilį galėsime nupirkti iš karto, todėl jums nebereikės rūpintis, kam parduoti nereikalingą transporto priemonę. Pakaks tik vieno skambučio, ir greitai sutarsime dėl automobilio pardavimo mums.

Call Now Button