Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Perku visų markių automobilius be išeiginių

Tel.: +370-634-52550
Visa Lietuva
Svetainė: www

Aprašymas

Superku visų markių auto nuo 1990 iki 2016 metų, superkame tvarkingus automobilius ir ne tik: gali būti netinkami registracijai arba eksploatacijai, superkame automobilius su įvairiais defektais – variklio arba kėbulo. Padedame utilizuoti automobilius, išrašome utilizavimo pažymas. Automobilius pasiimame patys, sumokame vietoje grynais. Automobilius superkame visuose Lietuvos miestuose ištisus metus (ir per šventes).

Jums nebereikės sukti galvos, kaip galima būtų parduoti automobilį: šis darbas gana dažnais atvejais tampa tikri galvos skausmu tad norint, kad taip nenutiktų, automobilių supirkimas visada gali puikiai pasiteisinti. Jei jūsų automobilio pagaminimo metai yra nuo 1990 iki 2014 metų, tokiu atveju galite tiesiog susisiekti su mumis, ir mes jums pasiūlysime tikrai sąžiningą kainą už jūsų parduodamą transporto priemonę.

Galime pasiūlyti nupirkti ne tik visiškai tvarkingus automobilius, bet ir turinčius įvairių defektų. Tenka pripažinti, kad tam tikrų trūkumų turinčius automobilius ne visada yra paprasta parduoti, todėl automobilių supirkimas tikrai gali būti puikia išeitimi gana dažnose situacijose. Nors kartais yra manoma, kad supirkėjų siūloma pinigų suma bus gana nedidelė, tačiau tai nėra visai tiesa: mes jums galime pasiūlyti tikrai palankią kainą už jūsų parduodamą transporto priemonę, tad nebereikės ieškoti, kam galėtumėte ją parduoti. Įsitikinsite, kad viskas vyksta tikrai labai greitai bei paprastai, tad nereikės vargintis ir gaišti savo brangaus laiko, norint susirasti automobilio pirkėją.

Kreipdamiesi į mus galite būti garantuoti, kad viskas vyks greitai ir sklandžiai, ir siūloma pinigų suma bus iš tiesų labai palanki. Kiekvienas asmuo, norintis parduoti savo automobilį, paprastai tikisi, kad tai padaryti bus tikrai labai paprasta, ir taip pat yra norima, kad  gauta pinigų suma būtų tikrai palanki. Jei pasirinksite mus, įsitikinsite, kad parduoti automobilį galima kur kas paprasčiau, todėl nedvejokite, ir tiesiog susisiekite su mumis. Kiekvienu atveju tikrai galėsime pasiūlyti palankią kainą, ir tuomet  beliks pasirašyti sutartį ir išmokėti sutartą pinigų sumą.

Dirbame visas savaitės dienas ištisus metus. Į mus galite kreiptis ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei per šventes. Įsitikinsite, kad automobilio pardavimas gali būti iš tiesų labai paprastas, ir nereikės nerimauti, kad tai gali atimti pernelyg daug brangaus laiko.

Būkite gudrūs, ir dėl automobilio pardavimo kreipkitės į mus: pasirūpinsime, kad parduoti automobilį būtų tikrai labai paprasta, ir jums galėsime pasiūlyti iš tiesų palankią pinigų sumą, už kurią gali būti nupirkta jūsų transporto priemonė.

 

Call Now Button