Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Sąžiningas auto supirkimas

Tel.: +370-634-52550
Visa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Automobilius superku taip, kad vėliau sutikus klientą nebūtų gėda pažvelgti į akis,- viską darau idealiai. Superku visų markių automobilius, apžiūriu vietoje, nustatau tiksliausią automobilio kainą. Automobiliai gali būti be draudimo arba techninės apžiūros. Susitarus dėl parduodamo automobilio, važiuoju į visus Lietuvos miestus. Laukiu Jūsų skambučių ir el. laiškų  su pasiūlymais.

Visada galiu pasiūlyti tokią automobilių supirkimo kainą, kuri klientams būtų tikrai palanki, todėl per ilgus darbo metus spėjau užsitarnauti teigiamą reputaciją. Klientai, kuriems yra tekę parduoti transporto priemonę man, bendradarbiavimą vertina tikrai labai palankiai, ir gana dažnais atvejais į mane kreipiamasi ir kitą kartą. Nieko nuostabaus – juk automobilių supirkimas yra pats paprasčiausias būdas parduoti savo transporto priemonę, ir netenka gaišti savo brangaus laiko, norint susirasti automobilio pirkėją.

Bene dažniausiai yra nusprendžiama ieškoti klientų talpinant skelbimus įvairiuose skelbimų portaluose, tačiau tokia galimybė pasiteisina tikrai ne visada: pirkėjų paieška gana dažnai trunka pernelyg ilgai, ir norint, kad viskas vyktų kur kas greičiau ir paprasčiau, tiesiog kreipkitės į mane. Aš visada galiu pasiūlyti sąžiningą kainą už jūsų parduodamą automobilį, todėl jums nebereikės rūpintis pirkėjų paieška.

Taigi, ką jums reikia daryti? Rašykite man elektroniniu paštu arba skambinkite nurodyti telefono numeriu, ir siūlykite transporto priemonę, kurią norite parduoti. Aš jums galėsiu pasiūlyti preliminarią pinigų sumą, kurią galėčiau mokėti už jūsų automobilį, ir tuomet susitarsime dėl laiko, kada galėčiau atvykti jį apžiūrėti. Šio vizito metu aš įvertinsiu, kokia yra automobilio būklė, ir teliks suderinti tam tikrus formalumus. Už parduodamas transporto priemones atsiskaitau iš karto, tad galite net neabejoti, kad tai – pats greičiausias būdas parduoti savo automobilį.

Jei nesate užtikrinti, ar tikrai jums galiu pasiūlyti optimalią pinigų sumą, pasidomėkite, kokia dabar yra jūsų automobilio rinkos kaina. Žinoma, tai gali būti tik preliminari kaina, nes automobilio vertė taip pat priklauso ir nuo automobilio būklės.

Kreipkitės į mane bet kurią savaitės dieną: galėsime susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada norėtumėte parduoti automobilį. Pasistengsiu jums pasiūlyti patį tinkamiausią laiką, kada galėtumėte parduoti automobilį, ir greitai galėsime įvykdyti sandorį. Automobilių supirkimas puikiai pasiteisina iš tiesų dažnose situacijose, taigi, tiesiog susisiekite su manimi, ir tikrai greitai galėsime atrasti patį tinkamiausią laiką, kada galėtume nupirkti jūsų automobilį. Pamirškite rūpesčius, susijusius su automobilių pardavimu, ir tiesiog kreipkitės į mane.

Call Now Button