Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Sąžiningas ir greitas automobilių supirkimas Vilniuje

Tel.: +370-655-39222
Vilnius
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Greitai ir sąžiningai superku automobilius Vilniuje. Automobilių supirkimu užsiimame jau daug metų, didžiulė Mūsų patirtis leidžia pasiūlyti  gerą ir konkurencingą automobilių supirkimo kainą. Perkame bet kokios techninės būklės automobilius, gali būti su vairu dešinėje, nevažiuojantys arba po eismo įvykių.  Atvažiuojame į vietą, įvertiname automobilio techninę būklę, ir pasiūlome pačią geriausią kainą.  Taip pat perkame motociklus, keturračius , statybinę techniką. Atsiskaitome vietoje grynais.

Jei norite greitai parduoti automobilį, tokia galimybė gali būti viena palankiausių. Jums nereikės ieškoti, kas galėtų nupirkti jūsų automobilį, nes mes pasistengsime kuo greičiau jį nupirkti. Per ilgus darbo metus esame nupirkę daugybę transporto priemonių,ir visada atsižvelgiame į kliento poreikius: siūlome sąžiningą automobilių supirkimo kainą, ir atvykstame į vietą įvertinti automobilio būklę. Atsiskaitome grynaisiais pinigais, kai tik pasirašome automobilio pardavimo sutartį. Galite būti tikri, kad ši galimybė bus viena palankiausių, nes jums nebereikės rūpintis, kam galėtumėte parduoti transportą.

Net ir tuo atveju, jei automobilis yra daužtas ar nevažiuojantys, mes brangiai nupirksime parduodamą transporto priemonę, ir gauta pinigų suma jums tikrai nereikės nusivilti. Kiekvienu atveju tikrai galime pasiūlyti iš tiesų palankią pinigų sumą už jūsų parduodamą automobilį, tad tikrai verta susisiekti su mumis, ir pasidomėti, kokia pinigų suma gali būti pasiūlyta. Superkame ne tik automobilius, bet taip pat ir statybinę techniką, motociklus ir keturračius. Galite būti tikri, kad susisiekę su mumis galėsite parduoti transportą pačiu greičiausiu būdu, ir nebereikės talpinti skelbimų įvairiuose portaluose.

Jei abejojate, auto supirkimas galėtų geriausiai pasiteisinti, paprasčiausiai galite pasidomėti, kiek pinigų bus pasiūlyta  už turimą transporto priemonę, ir tuomet, jei pasiūlymas atrodys tinkamas, labai greitai bus galima pasirašyti sutartį, ir iš karto atsiskaitysime grynaisiais pinigais.

Jei norite parduoti transporto priemonę, paprasčiausiai paskambinkite mums: susitarsime dėl laiko, kada galėtume atvažiuoti įvertinti transporto priemonę, ir tuomet, jei mūsų pasiūlyta pinigų suma jums pasirodys tinkama, galėsime vietoje pasirašyti sutartį, ir jau tada atsiskaitysime už automobilį ar kitą jūsų parduodamą transporto priemonę grynaisiais pinigais. Automobilių supirkimas gali būti tikrai puikia išeitimi gana dažnose situacijose, tad abejoti tikrai neverta: tiesiog kreipkitės į mus nurodytu telefonu, ir tikrai labai greitai galėsite parduoti savo transporto priemonę. Nebereikės svarstyti, kas galėtų pagreitinti automobilio pardavimo procesą, ir gauta pinigų suma neteks nusivilti. Kiekvienu atveju tikrai galime pasiūlyti geriausias automobilių supirkimo sąlygas, ir tą gali patvirtinti mūsų klientai, kuriems jau yra tekę parduoti savo transportą.

 

 

 

Call Now Button