Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Superkame automobilius

Tel.: +370-655-39222
Vilnius
Svetainė: Nėra

Aprašymas

 

Superkame visų automobilių gamintojų automobilius: automobiliai gali būti su defektais. Atvažiuojame į vietą, apžiūrime automobilius, sąžiningai įvertiname automobilių techninę būklę. Superkam automobilius visoje Lietuvoje, dėl geresnių automobilių važiuojame į kitus Lietuvos miestus. Kodėl rinktis mus kaip automobilių supirkėjus? Mes superku automobilius brangiausiai iš visų auto supirkėjų Lietuvoje, atsiskaitome iš karto grynais pinigais.

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Atvažiuojame į vietą apžiūrėti transporto priemonę, t.y., tai gali būti  automobilis, motociklas, kranas, sunkvežimis, motoroleris, mikroautobusas, sportinis automobilis.

Įvertiname automobilio ar transporto priemonės techninę būklę.

Suderinus automobilio kainą pasirašoma prikimo-pardavimo sutartis. Atsiskaitome iš karto grynais pinigais.

Perku automobilius jau daugiau nei 5 metus,  ir turime daug patenkintų klientų: tai – privatūs asmenys, įvairios įmonės, pardavusios mums automobilius. Viena iš įmonių – UAB HAUS PREKYBA.

SUPERKAME AUTOMOBILIUS: tai greičiausias ir patogiausias būdas parduoti nenaudojamą arba pabodusią mašiną. Superkame automobilius  Dirbame ištisus metus be išeiginių. Kreipkitės bet kuriuo paros metu į perkame automobilius – Ir pasiūlysime konkurencingą automobilių kainą.

Jei dvejojate, ar verta parduoti automobilį supirkėjams, susisiekite su mumis: mes galime jums pasiūlyti tikrai palankias automobilių supirkimo kainas, ir jums nebereikės rūpintis, kam vertėtų parduoti savo turimą transporto priemonę. Per penkerius darbo metus įgijome nemažai patirties šioje srityje, tad galime užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų tikrai patenkintas.

Nors ta tikrais atvejais yra manoma, kad bus galima gauti didesnę pinigų sumą, jei bus ieškoma pirkėjų įvairiuose skelbimų portaluose, tačiau, tenka pripažinti, kad tai pasiteisina tikrai ne visada: gana dažnais atvejais pirkėjo paieška trunka gana ilgą laiką, o kas kartą, kada norima aprodyti automobilį potencialiam pirkėjui, tenka dėti gana nemažai pastangų, norint automobilį paruošti: tenka valyti automobilio išorę ir vidų, kad jo prekinė išvaizda būtų kuo geresnė. Jei nusprendžiama parduoti automobilį supirkėjui, tokiu atveju  tikrai nereikia dėti daug pastangų: paprasčiausiai susisiekite su mumis, ir susitarsime dėl laiko, kada galėtume atvykti apžiūrėti transporto priemonę. Labai tikėtina, kad galėsime pasiūlyti jums tokią pinigų sumą, kokios ir tikitės, tad beliks tik pasirašyti sutartį, atsiskaityti už nupirktą transporto priemonę, ir išregistruoti automobilį. Viskas vyks kur kas greičiau nei ieškant pirkėjo skelbimų portaluose: automobilių supirkimas neabejotinai yra pats greičiausias būdas parduoti savo transporto priemonę, tad tuo atveju, jei neturite laiko ieškoti pirkėjų, kreipkitės į mus, ir mes nupirksime jūsų automobilį.

Visada galime atvažiuoti patys, ir vizito metu įvertiname, kokia yra automobilio techninė būklė. Nuo to, žinoma, priklausys automobilio kaina, tačiau galite būti užtikrinti, kad ji bus artima rinkos kainai.

Nors įvairių skelbimų, kuriuose yra siūloma parduoti automobilį, vis dar galime rasti gana nemažai, tačiau vis daugiau žmonių nusprendžia rinktis automobilių supirkimą. Tai gali būti pačia geriausia galimybe greitai bei paprastai parduoti nereikalingą automobilį, ir įsitikinsite, kad tam tikrai nereikės didelių pastangų. Taupykite savo laiką ir susisiekite su mumis: mes visada galime pasirūpinti, kad automobilį galėtumėte parduoti tikrai labai greitai, ir už jį gautumėte kuo didesnę pinigų sumą.

 

 

Call Now Button