Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Superkame motociklus, motorolerius ir automobilius

motociklu supirkimas
Tel.: +370-683-90710
Visa Lietuva
Svetainė:

Aprašymas

Sveiki, jei Jums atsibodo Jūsų automobilis ar motociklas, mes greitai ir už gerą kaina galime jį iš Jūsų nusipirkti. Dirbame visoje Lietuvoje – dėl brangesnių automobilių ir motociklų važiuojame į kitus miestus. Mus verta rinktis dėl to, kad sutarę kainą daugiau nesiderėsim – žinoma, jei automobilio arba motociklo aprašymas atitinka realybę. Kokius motociklus ir automobilius perkame? Pasiūlykite, ir mes pasakysime, ar Mums tinka kaina už transporto priemonę, ir ar ši mašina mums reikalinga. Atsiskaitome vietoje grynais – kai pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis. Skambinkite bet kurią savaitės dieną.

Įsitikinsite, kad auto supirkimas gali būti tikrai puikia galimybe greičiau ir paprasčiau parduoti savo transportą, nes jums nereikės gaišti laiko ieškant, kas galėtų nupirkti jūsų turimą automobilį arba motociklą. Mes rūpinamės, kad viskas vyktų kur kas greičiau, tad galite nesibaiminti, kad tai atims pernelyg daug jūsų brangaus laiko. Susisiekite elektroniniu paštu: pateikite parduodamo motociklo, automobilio arba motorolerio aprašymą, parašykite, kokia pinigų suma jus domina, ir mes greitai pateiksime jums atsakymą, ar galime nupirkti siūlomą transportą už jūsų norimą pinigų sumą. Jei galėsime jums pasiūlyti tokią pinigų sumą, kuri jus domina, beliks tik susitarti dėl transporto pardavimo.

Automobilių ir motociklų supirkimas pasiteisina tikrai neretai, kada yra tikimasi greičiau parduoti automobilį. Susisiekę su mumis greitai galite sužinoti, kokia pinigų suma jums gali būti pasiūlyta, ir tada, jei ji jus tenkina, belieka tik susitarti dėl transporto priemonės pristatymo: ją galite atgabenti patys, arba mes galime atvažiuoti pas jus pasiimti parduodamą automobilį, motociklą arba motorolerį (galime atvykti ir į kitus miestus). Tikrai visada yra galimybė greitai susitarti dėl transporto pardavimo, todėl taupykite savo laiką, ir kreipkitės į supirkėjus. Nors neretai manoma, kad supirkėjai siūlo tik gana nedidelę pinigų sumą už parduodamą transportą, bet tai nėra tiesa, ir visada yra galimybė gauti  tikrai gerą pasiūlymą. Visada galite rinktis, ar siūloma kaina tikrai gali būti puikia galimybe, ar vis dėlto reikėtų tęsti pirkėjų paiešką, ir tik nuo jūsų priklausys tai, kam  nuspręsite parduoti automobilį. Norėdami palyginti siūlomas kainas galite susisiekti su keliais supirkėjais, ir galėsite pasirinkti palankiausią pasiūlymą.

Dėl brangesnių transporto priemonių galime atvykti į kitus Lietuvos miestus, todėl jums nereikės rūpintis kelione. Stengiamės taupyti jūsų brangų laiką, ir visada galime atrasti tokius sprendimus, kurie jums būtų patys palankiausi. Įvertinsime parduodamo transporto būklę, ir tuomet, jei tai atitiks aprašymą, galėsime iš karto atsiskaityti grynaisiais pinigais. Nesiderėsime, jei tik transportas atitiks aprašymą, ir pasirašius automobilio pirkimo-pardavimo sutartį atsiskaitysime grynaisiais pinigais.

 

 

 

Call Now Button