Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

SUPERKAME VISŲ MARKIŲ AUTOMOBILIUS

Tel.: +37065393300
Vinius
Svetainė:

Aprašymas

PERKAME VISŲ MARKIŲ AUTOMOBILIUS

Auto supirkimas: perkame automobilius, kurių pagaminimas nuo 1985 iki 2012 metų. Automobilius perkame be išeiginių dienų. Perkame lengvuosius automobilius, džipus, motociklus, mikroautobusus. Transporto priemonės gali būti: VAŽIUOJANČIOS: NEVAŽIUOJANČIOS: TVARKINGOS: SU DEFEKTAIS: NEEKSPLOATUOJAMOS: DAUŽTOS: SU VAIRU DEŠINĖJE PUSĖJE. Už  automobilius atsiskaitome iš karto vietoje, mokame grynais. Dėl automobilių supirkimo važiuojame į kitus Lietuvos miestus.

Jei jums sunku parduoti transporto priemonę ar neturite laiko ieškoti, kas galėtų nupirkti automobilį, susisiekite su mumis: mes jums pasiūlysime tikrai palankią kainą, už kurią gali būti nupirkta jūsų transporto priemonė. Neverta gaišti laiko ieškant automobilio pirkėjo, nes tai gana dažnais atvejais užtrunka, ir neretai tenka mažinti parduodamo automobilio, motociklo ar mikroautobuso kainą.

Mūsų internetinėje svetainėje užpildykite anketą, ir greitai galėsite gauti atsakymą, už kiek gali būti nupirkta jūsų parduodama transporto priemonė. Superkame visus automobilius, kurių gamybos metai yra ne senesni nei 1985 ir ne naujesni nei 2012. Superkamos tokios transporto priemonės, kurios yra tvarkingos, ir turinčios tam tikrų trūkumų: transporto priemonės gali būti daužtos, nevažiuojančios, turinčios vairą dešinėje pusėje. Auto supirkimas padės jums kur kas greičiau parduoti automobilį, ir jums nebereikės rūpintis, kaip galima būtų greičiau parduoti transporto priemonę. Brangus automobilių supirkimas klientams visada yra palankus, nes netenka rūpintis, kaip galima būtų parduoti automobilį. Tereikia susisiekti su mumis, ir greitai gausite atsakymą, už kiek gali būti nupirkta jūsų transporto priemonė.

Jums nereikės rūpintis, kaip nugabenti nevažiuojančią transporto priemonę: mes atvyksime ją pasiimti patys, tad jums tikrai nereikės gaišti savo brangaus laiko. Jei norite, kad viskas vyktų kur kas greičiau, ir su jumis būtų atsiskaityta iš karto, susisiekite su mumis, ir mes pasirūpinsime  greitu transporto priemonių supirkimu. Jūsų patogumui už parduodamą transportą bus atsiskaityta iš karto, taigi, galite būti visiškai ramūs, kad viskas vyks iš tiesų greitai bei paprastai.

Auto supirkimas šiandien yra pasirenkamas vis dažniau, tad tuo atveju, jei planuojate parduoti savo automobilį, motociklą ar mikroautobusą, pagalvokite apie tokią galimybę, ir įsitikinsite, kad tikrai visada galima greitai ir paprastai parduoti nereikalingą transportą. Mes pasirūpinsime, kad tai atlikti būtų tikrai paprasta, ir pasiūlysime jums pačią geriausią kainą. Apsilankykite internetinėje svetainėje, užpildykite anketą, ir greitai gausite atsakymą, kiek gali būti pasiūlyta už jūsų transportą. Jei pasiūlymas jus tenkins, mes atvyksime patys pasiimti parduodamą transport ir atsiskaitysime grynaisiais pinigais.

 

Call Now Button