Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Superkame visus Automobilius

Tel.: +370-634-52550
Vilnius, Kaunas , Ukmergė, Alytus, Kėdainiai, Utena, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Elektrėnai, Nemenčinė, Pabradė, Kaišiadorys, Lentvaris, Molėtai
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Superkame visus automobilius, kurių gamybos metai  nuo  1990 metų iki 2015. Superkame visuose Lietuvos miestuose.  Užtikriname, kad mums automobilį parduosite greičiau nei kitiems supirkėjams. Jūs būsite maloniai nustebę, kaip greitai ir brangiai galima parduoti automobilį. Perkame automobilius be techninės apžiūros, su įvairiais defektais, variklių defektais, po eismo įvykių.  Superkame automobilius su dyzeliniais , benzininiais varikliais, taip pat automobilius su dujų įranga. Dėl automobilių važiuojame į visus Lietuvos miestus. Dokumentus sutvarkome vietoje, atsiskaitome grynais iš karto. Geriausios kainos garantija!
Automobilių supirkimas garantuoja, kad parduoti transporto priemonę bus tikrai labai paprasta, ir jums nereikės sugaišti daug brangaus laiko, norint parduoti nereikalingą transportą. Susisiekę su mumis labai greitai galėsite susitarti dėl nereikalingos transporto priemonės pardavimo, ir visai nesvarbu, kokioje Lietuvos vietoje gyvenate, mes galėsime atvykti pasiimti automobilį.

Mums galite siūlyti ne tik techniškai tvarkingas transporto priemones, bet ir tokias, kurios yra po eismo įvykių, yra daužtos, nevažiuojančios, surūdijusios, ir t.t. Užtikriname, kad mes jums galėsime pasiūlyti tikrai protingą kainą, ir jūs galėsite nuspręsti, ar tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti pačia palankiausia.

Jei pirkėjo paieškos trunka kur kas ilgiau nei planuota, gana dažnai tenka mažinti parduodamo automobilio kainą, o to tikrai visada norisi išvengti. Jei kreipsitės į mus, galite būti tikri, kad automobilį galėsite parduoti be jokio vargo, ir neilgai trukus galėsite pradėti naujo automobilio paiešką.

Susisiekę su mumis galėsite susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada galėtume atvykti apžiūrėti jūsų automobilį. Telefonu nurodyti tikslią kainą paprastai yra gana sudėtinga, nes ji paprastai priklauso nuo konkrečios automobilio būklės. Tuomet, kai mes atvyksime pas jus, ir apžiūrėsime transporto priemonę, galėsime pasakyti tikslią pinigų sumą, kurią galime siūlyti už jūsų transportą. Jei siūloma pinigų suma pateisins jūsų lūkesčius, tokiu atveju iš karto pradėsime rengti automobilio pardavimo dokumentus, ir už transporto priemonę galėsime atsiskaityti grynaisiais pinigais. Jums teliks išregistruoti automobilį, ir tuo visi darbai, susiję su automobilio pardavimu, jau bus baigti.

Neverta rūpintis, kaip galima būtų greičiau ir paprasčiau parduoti automobilį, nes auto supirkimas visada gali būti tikrai puikia išeitimi. Mes rūpinamės, kad klientams parduoti transporto priemones būtų tikrai labai patogu, todėl galite net neabejoti, kad mes galėsime pateisinti jūsų lūkesčius. Negaiškite brangaus laiko, ieškodami pirkėjų skelbimų portaluose, nes šiandien galima rinktis kur kas paprastesnę išeitį: mes visada galime pasiūlyti greitą ir brangų automobilių supirkimą, ir stengiamės pasiūlyti dar palankesnes sąlygas nei kiti automobilių supirkėjai.

 

 

Call Now Button