Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Superku visus automobilius

supirkimas automobiliu
Tel.: +370-634-52550
Vilnius, Kaunas, Klaipėda Visa Lietuva
Svetainė: Nėra

Aprašymas

Superku džipus, motociklus, priekabas, mikroautobusus, traktorius, fūras, kranus, keturračius ir visą kita sunkiąją techniką. Superkamu auto kainą priklauso nuo stovio ir techninės būklės. Už transporto priemonę galime mokėti iki 100 tūkst. LT  Automobiliai gali būti su defektais. Greitai atvažiuojame į vietą ir įvertiname automobilių techninę būklę. Skambinkite visą parą visus metus.

Jei norite parduoti motociklą, džipą, priekabą, mikroautobusą, keturratį, kraną  ar tam tikrą sunkiąją techniką, tiesiog kreipkitės į mus. Tikėtina, kad mes jums galėsime pasiūlyti tikrai palankią kainą, už kurią galėtume nupirkti jūsų automobilį, ir jei siūloma pinigų suma jums atrodys tinkama, tokiu atveju labai greitai galėsime susitarti dėl transporto pardavimo.

Mes dirbame ištisus metus be poilsio dienų, tad į mus galite kreiptis jums patogiausiu metu. Tikėtina, kad galėsime susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada galėtume atvykti apžiūrėti jūsų parduodamą transportą, ir galėsime įvardyti tikslią pinigų sumą. Patogu yra tai, kad galime atvykti jūsų nurodytu adresu, o parduodamas transporto priemones galime išsivežti patys. Tai visada leidžia sutaupyti laiko, nes jums nereikės niekur važiuoti, norint parduoti nereikalingą transportą. Jei nuspręstumėte pirkėjų ieškoti skelbimų portaluose, tikėtina, kad tektų laukti gana ilgą laiką, kol atsirastų suinteresuotų interneto vartotojų. Be to, vien tai, kad aprodysite parduodamą transportą pirkėjui, tai tikrai negarantuos sėkmingo pardavimo. Tenka pripažinti, kad pirkėjai neretai yra linkę derėtis, ir tuomet, jei tam tikras transportas yra pardavinėjamas jau gana ilgą laiką, tenka gerokai mažinti transporto kainą.

Automobilių supirkimas užtikrina greitą ir paprastą transporto pardavimą, ir tokiu atveju jums nebereikia rūpintis, kaip greičiau susirasti pirkėją ir parduoti nereikalingą transporto priemonę – juk pirkėjų paieška neretai užtrunka.

Jei susisieksite su mumis, užtikrinsime, kad transportą galėsite parduoti tikrai labai greitai, ir jums nebereikės dėti jokių pastangų, norint susirasti potencialų pirkėją. Telefonu ar elektroniniu paštu galėsime pasiūlyti preliminarią kainą, kurią galime mokėti už jūsų transportą, o atvykę apžiūrėti parduodamo transporto, pasiūlysime konkrečią kainą, kurią galime mokėti. Jums nereikės rūpintis parduodamos prekės transportavimu, nes mes tuo galėsime pasirūpinti už jus. Su mumis galite susisiekti ne tik darbo dienomis, bet taip pat ir savaitgaliais bei švenčių dienomis: visada galime susitarti dėl jums patogiausio laiko, kada galėtume apžiūrėti automobilį ar sunkiąją techniką, ir įsitikinsite, kad automobilių supirkimas yra pats paprasčiausias būdas parduoti transportą.

 

Call Now Button