Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Technologinės automobilių naujovės

 

Technologinės automobilių naujovės 

Automobilių supirkimas

Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau technologinių automobilių naujovių, kurios leidžia automobiliais naudotis kur kas paprasčiau. Įvairių automobilių supirkimas iš užsienio šalių leidžia naujovėmis džiaugtis ir mūsų šalyje, ir gana dažnai tai gali pagerinti gyvenimo kokybę. Taigi, kokios technologinės automobilių naujovės leidžia džiaugtis paprastesniu ir patogesniu automobilių naudojimu?

Saulėtą dieną automobilio salonas pernelyg smarkiai įkaista, todėl  tenka ieškoti pavėsio, kuriame galima būtų palikti automobilį. Taip pat nuo įkaitimo saloną apsaugos antirefleksiniai stiklai, kurie praleidžia tris kartus mažiau šilumos.

Sistema pavadinimu KeyFree System leidžia atrakinti automobilį nesinaudojant raktu.

Vienas technologinių atradimų, užtikrinančių keleivių saugumą, tai – oro pagalvės. Jos avarijos metu staigiai išsipučia ir apsaugo keleivius bei vairuotoją nuo mirtinų smūgių.

Stabdymo sistemos – taip pat vienos svarbiausių atradimų. Pavyzdžiui, ABS stabdžių sistema neleidžia blokuoti ratų, oEBD neleidžia automobilio ratams praslysti.

Kartais kelionės yra pernelyg ilgos ir varginančios, tad vienas geriausių atrdimų, – tai Audio/Video aparatūra, kuri leidžia kelionę praleisti smagiau.

Pastovų automobilio greitį padeda palaikyti Cruise Control sistema.

Pasirinkti optimalius maršrutus vairuotojams padeda palydovinės sistemos.

Dyzelininiai varikliai padėjo sumažinti kuro sąnaudas, tačiau tai gerokai padidino teršalų kiekį. Šiandien yra nuolat mąstoma apie tai, kokie sprendimai galėtų pamažinti emisijų kiekį. Vienas galimų sprendimų – tai hibridiniai automobiliai.

Naujuose automobiliuose galima rasti tikrai nemažai prietaisų, užtikrinančių maksimalų komfortą. Paprastai automobilyje yra oro kondicionierius, taip pat populiarėja šildomos keleivių sėdynės.
Nors sukurti pirmieji automobiliai neretai tapdavo pajuokos objektais, tačiau šiandien retas mūsų įsivaizduotų savo gyvenimą be automobilio. Seniau tai buvo tik prabanga, šiandien vienokį ar kitokį automobilį sau gali leisti dauguma pasaulio gyventojų. Į rinką kasmet patenka naujos transporto priemonės, kurioms nereikalingi degalai, tačiau pernelyg mažas tokių automobilių galingumas ne visada pateisina išrankių klientų poreikius.

Lietuva – tai viena tokių valstybių, kurioje transporto priemonių kiekis auga iš tiesų labai sparčiai. Prieš šimtmetį čia buvo galima rasti tik vieną kitą automobilį, tačiau dabar Lietuvoje galime suskaičiuoti daugiau nei pusantro milijono automobilių, ir šis skaičius vis didėja.

 

 

Call Now Button